Wynajmij zdalnego asystenta 3D

Potrzebujesz w swoim biurze osoby, która wesprze Cię w pracach 3D, ale nie chcesz zatrudniać pracownika na etat ? Oferujemy Ci unikalną możliwość skorzystania z usług wykwalifikowanych profesjonalistów do pracy nad:

 • modelowaniem 3D,
 • tworzeniem wizualizacji,
 • tworzeniem animacji i wirtualnych spacerów,
 • tworzeniem grafik i prezentacji.

Wynajmuj grafika godzinowo, na zasadzie harmonogramu, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jakis tekst

Dlaczego wynajem godzinowy grafików to korzystne rozwiązanie ?

Wynajmujesz kiedy potrzebujesz

Dzięki leasingowi godzinowemu masz możliwość dostosowania ilości godzin pracy grafika do aktualnych potrzeb Twojego projektu. Nie jesteś ograniczony stałymi zobowiązaniami czy kosztami związanymi z etatem.

Oszczędzasz czas i zasoby

Leasing godzinowy pozwala Ci skoncentrować się na kluczowych zadaniach, jednocześnie przekazując pracę nad grafiką do rąk wyszkolonych ekspertów.

Brak zobowiązań kadrowych

Jesteśmy odpowiedzialni za administrację kadrowo-płacową grafika. Nie musisz martwić się o formalności związane z zatrudnianiem, i umowami.

Nie potrzebujesz sprzętu i licencji

Stanowisko robocze dla grafika 3D kosztuje średnio 20 000 zł. W skład tego wchodzi komputer, monitory, licencje na programy, biurko, krzesło, konto pocztowe... Korzystając z naszego wsparcia, masz to wszystko w cenie.

Jak to działa ?

 1. Potrzebujesz usług grafika 3D – zadzwoń lub napisz do nas.
 2. Na chmurę (do której dostaniesz link) wstaw pliki na których powinien pracować grafik, np. dokumentacja CAD.
 3. Zaplanuj 20 minutowy Kick-off z grafikiem 3D.

Zaczynamy !

W trakcie projektu możesz podglądać progres prac poprzez link streamingowy, żeby być na bieżąco z projektem i móc bezpośrednio komunikować się z Grafikiem.

W trakcie pracy grafik nie tylko modeluje 3D, ale może także przygotować dla Ciebie fotorealistyczne wizualizacje, wg. standardu Anspert, a nawet prezentacje dla Twoich klientów.

Jak zacząć współpracę ?

 1. Umów się na spotkanie z naszym menedżerem, żeby poznać nasz sposób pracy i to w czym możemy Cię wspomóc .
 2. Podczas spotkania dostaniesz przejrzystą instrukcję współpracy, a także cennik roboczogodzin naszych grafików.
 3. Podpisujemy umowę ramową dzięki, której masz gwarancję stawek na 0,5 roku – umowa nie zobowiązuje Cię do korzystania z naszych usług, robisz to tylko wtedy kiedy potrzebujesz.
 4. Kiedy potrzebujesz pomocy grafika piszesz do naszego menedżera, który informuje Cię o dostępności grafików i przypisuje ich do twojego projektu.

W trakcie trwania umowy ramowej możesz ominąć krok kontaktu z manedżerem i bezpośredni kontaktować się z grafikiem, który pracował przy Twoim projekcie, zlecając mu kolejne zadania.

Cennik

Cena roboczogodziny pracy naszego grafika jest uzależniona od: stażu pracy, posiadanych umiejętności, szybkości z jaką wykonuje powierzone zadania, a także sprzętu i programów których będzie używał przy realizacji powierzonej pracy.

Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać cennik roboczogodzin naszych grafików.

Masz pytania dotyczące wynajmu asystentów 3D, albo potrzebujesz dedykowanej oferty dla swojego biura? Napisz do nas:
info@anspert.pl

Kontakt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności