Strony WWW od Anspert

Nowoczesne strony WWW dla Twojej nieruchomości

Promocja inwestycji deweloperskiej powinna być prowadzona w różnych kanałach. Kompleksowa strategia marketingowa obejmuje zarówno komunikację online, jak i offline. W ramach tej pierwszej standardem są strony internetowe dla inwestycji deweloperskich. Oferujemy profesjonalne tworzenie stron www dla firm z rynku deweloperskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strona WWW od anspert

Dlaczego my?

Obrotowe Nawigatory 3D

Na stronach budowanych przez nas wykonujemy nawigatory graficzne, dzięki którym odwiedzający może wybrać interesujące go mieszkanie i sprawdzić jego status, metraż i wiele więcej.

Nowoczesny design

Strony WWW dla inwestycji deweloperskich projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami UX & UI, żeby Twoja inwestycja mogła sprostać wymaganiom obecnego rynku.

Wyszukiwarka mieszkań

Dla inwestycji wielomieszkaniowych budujemy wyszukiwarki z opcją sortowania, pobierające dane z baz danych. Dzięki wyszukiwarce odwiedzający może znaleźć interesujące go lokum.

Integracje CRM

Dzięki partnerstwie z wieloma popularnymi dostawcami CRM mamy możliwość szybkiej i stabilnej integracji API z wyszukiwarką lub nawigatorem.

Responsywność

80% użytkowników odwiedza strony WWW dla inwestycji deweloperskich na smartfonach, dlatego w naszej pracy stawiamy na pełną responsywność dla urządzeń mobilnych.

Integracje ADS

Doskonale rozumiemy jak ważna jest reklama w biznesie deweloperskim, dlatego służymy pomocą przy wszelkich niezbędnych integrcjach Google Ads, Meta Ads i Linkedin Ads.

Przetestuj nasz

Nawigator 3D

Strona WWW z listą mieszkań

Na bazie doświadczenia i zrozumienia rynku nieruchomości, przygotowujemy intuicyjne w obsłudze i czytelne strony www dla inwestycji deweloperskich. Przykładamy dużą wagę do tego, aby potencjalny klient miał możliwość zapoznania się z potencjałem danego osiedla. Właśnie dlatego tworzymy nowoczesne strony WWW z listą mieszkań. Pozwalają one na zapoznanie się z rodzajami mieszkań sprzedawanych w ramach danej inwestycji. Ponadto przygotowane przez nas strony internetowe dla osiedla mieszkań wskazują na kluczowe atuty danej lokalizacji oraz kierują do bezpośredniego kontaktu z działem sprzedaży inwestycji. Wszystko po to, aby zwiększyć konwersję sprzedażową.

Nawigator 3D po inwestycji deweloperskiej

Oferujemy klientom nowoczesne narzędzia, które wpływają na zwiększone zainteresowanie osiedlem mieszkaniowym. Wśród nich znajduje się nawigator 3D po inwestycji deweloperskiej, który możemy wdrożyć na Twojej stronie internetowej. Ta funkcjonalność pomaga w graficznym wybraniu szukanego mieszkania spośród listy, a następnie na przejrzenie jego zdjęć lub przygotowanej wizualizacji. To doskonałe uzupełnienie do listy i wyszukiwarki, które również znajdą się na stworzonej przez nas stronie WWW dla osiedla mieszkań.

Ile kosztuje strona WWW dla inwestycji deweloperskiej?

Koszt stworzenia strony internetowej dla inwestycji deweloperskiej zależy od stopnia jej rozbudowania oraz wykorzystanych narzędzi. Oferujemy zarówno rozbudowane strony internetowe, jak i nowoczesne rozwiązania typu one page z nawigatorem 3D i listą mieszkań. Projekt zawsze dopasowujemy do realnych potrzeb dewelopera oraz działu sprzedaży. Wśród dodatkowych funkcji mogą znajdować się m.in.: obrót 360 wokół inwestycji, integracja z zewnętrznym CRM, wyszukiwarka z opcją filtrowania lub podstrony. Zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem w celu przygotowania wyceny. Potrzebujemy takich informacji jak: liczba lokali i typ inwestycji deweloperskiej. Specjaliści z Anspert przygotują dla Ciebie ofertę w przeciągu 24h.

Nasze realizacje

Napisz nam czego potrzebujesz
My znajdziemy na to sposób
info@anspert.pl

Kontakt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności