Strony WWW od Anspert

Nowoczesna strona WWW dla Twojej nieruchomości

Wybierając stronę WWW od Anspert do promocji swojej inwestycji deweloperskiej masz pewność, że sprostamy najwyższym wymaganiom rynkowym. Wyszukiwarka, obrotowa ,nawigator 3D, integracje CRM, formularz Leadowy, landing page – jesteśmy zespołem specjalistów, który od lat realizuje zlecenia wyłącznie dla branży nieruchomości.

Strona WWW od anspert

Dlaczego my?

Obrotowe Nawigatory 3D

Na stronach budowanych przez nas wykonujemy nawigatory graficzne, dzięki którym odwiedzający może wybrać interesujące go mieszkanie i sprawdzić jego status, metraż i wiele więcej.

Nowoczesny design

Strony WWW dla inwestycji deweloperskich projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami UX & UI, żeby Twoja inwestycja mogła sprostać wymaganiom obecnego rynku.

Wyszukiwarka mieszkań

Dla inwestycji wielomieszkaniowych budujemy wyszukiwarki z opcją sortowania, pobierające dane z baz danych. Dzięki wyszukiwarce odwiedzający może znaleźć interesujące go lokum.

Integracje CRM

Dzięki partnerstwie z wieloma popularnymi dostawcami CRM mamy możliwość szybkiej i stabilnej integracji API z wyszukiwarką lub nawigatorem.

Responsywność

80% użytkowników odwiedza strony WWW dla inwestycji deweloperskich na smartfonach, dlatego w naszej pracy stawiamy na pełną responsywność dla urządzeń mobilnych.

Integracje ADS

Doskonale rozumiemy jak ważna jest reklama w biznesie deweloperskim, dlatego służymy pomocą przy wszelkich niezbędnych integrcjach Google Ads, Meta Ads i Linkedin Ads.

Przetestuj nasz

Nawigator 3D

Nawigator 3D to innowacyjne narzędzie, które pozwoli Twoim klientom w szybszy i bardziej intuicyjny sposób znaleźć wymarzoną nieruchomość. Ponadto nawigator 3D wydłuża czas wizyty na stronie o ponad 60%, dzięki czemu zwiększa zaangażowanie, a co za tym idzie szansę na sprzedaż.

Nasze realizacje

Napisz nam czego potrzebujesz
My znajdziemy na to sposób
info@anspert.pl

Kontakt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności