Karta lokali

Jednym ze skutecznych narzędzi marketingowych i sprzedażowych dla deweloperów jest karta lokali. To narzędzie, dzięki któremu można przedstawić daną nieruchomość oraz odpowiedzieć na wiele pytań, które pojawiają się po stronie kupującego. W Anspert z wykonujemy karty lokali dla różnego typu nieruchomości, w tym projekty w technologiach 2D oraz 3D. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czym jest karta lokalu?

Karta lokalu mieszkalnego to dokument, który w swojej prostocie zawiera wiele informacji niezbędnych dla klientów. Dzięki temu w kompaktowej formie pokażesz to, co najważniejsze dla danej nieruchomości. Za pomocą karty lokali można przedstawić pojedyncze mieszkanie lub cały dom z poszczególnymi kondygnacjami. Obecnie do tworzenia tego materiału promocyjnego i informacyjnego wykorzystywane są technologie 2D oraz 3D. Dużym atutem karty nieruchomości jest to, że można umieścić ją na stronie internetowej inwestycji, w ogłoszeniu sprzedaży lub w prosty sposób przesłać ją bezpośrednio do klienta w formie elektronicznej.

Co znajduje się na karcie lokalu?

Wspólnie z agencją Anspert dostosujesz widok karty mieszkania lub domu do swoich oczekiwań. Standardowo na tym materiale pojawiają się takie informacje jak: rzut nieruchomości (2D lub 3D), wizualizacja (np. od strony ulicy, z lotu ptaka), parametry techniczne lokalu, zestawienie powierzchni z wyszczególnieniem poszczególnych pomieszczeń, walory inwestycji w daną nieruchomość oraz dane kontaktowe do osoby, która odpowiada za jej sprzedaż. Jest to sprawdzony i wszechstronny materiał marketingowy, który można stosować zarówno online, jak i w postaci wydruku, dodawanego do broszury informacyjnej.

Stwórz kartę lokalu z Anspert

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu usług graficznych dla deweloperów. Stworzymy dla Ciebie kartę domu lub mieszkania, w której wskażemy na najważniejsze cechy danej nieruchomości. Ten materiał doskonale sprawdzi się na stronie internetowej, w korespondencji mailowej, na targach nieruchomości oraz w prezentacji lokalu klientowi. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem, który przedstawi Ci potencjał tego narzędzia w kontekście Twojej inwestycji.

Nasze realizacje

Masz pytania dotyczące wynajmu asystentów 3D, albo potrzebujesz dedykowanej oferty dla swojego biura? Napisz do nas:
info@anspert.pl

Kontakt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności