Ulotki reklamowe

Choć w miarę upływu lat możliwości reklamy uległy wielu przemianom, ulotki reklamowe wciąż pozostają atrakcyjne dla deweloperów. To efektywny sposób dotarcia do wielu potencjalnych klientów przy stosunkowo niewielkich wydatkach. Zdajemy sobie sprawę z możliwości, które wciąż daje ta forma reklamy, dlatego w Anspert oferujemy profesjonalne projektowanie i tworzenie ulotek reklamowych dla inwestycji deweloperskich. Materiały te doskonale sprawdzają się m.in. podczas targów mieszkań, dni otwartych lub też spotkań z klientami.

Dlaczego ulotki reklamowe sprawdzają się w branży deweloperskiej?

Ulotki reklamowe osiedla domów można rozdawać nie tylko w biurze, ale również podczas targów nieruchomości czy też w trakcie prowadzenia innych działań promocyjnych. Dzięki temu przy niskich nakładach finansowych można dotrzeć z informacją do szerokiego grona odbiorców i umiejętnie budować świadomość danej inwestycji. To prosty i skuteczny sposób, który zazwyczaj wykorzystywany jest jako jedno z działań w ramach kompleksowej strategii marketingowej. Aby ulotki reklamowe zdały swój egzamin, muszą być wykonane estetycznie, na dobrej jakości papierze oraz zawierać kluczowe informacje z punktu widzenia potencjalnego nabywcy nieruchomości. Zadaniem tego materiału jest wzbudzenie zainteresowania i wygenerowanie kontaktu z osobą, która odpowiada za sprzedaż inwestycji.

Wysokiej jakości ulotki dla dewelopera

W Anspert wykonujemy wysokiej jakości ulotki promocyjne, które są zgodne ze specyfikacją klienta. Jednocześnie wspieramy deweloperów naszym wieloletnim doświadczeniem w obszarze marketingu oraz dobrym zrozumieniem rynku. Razem z nami przygotujesz materiały promocyjne, które będą charakteryzowały się trafnym i skutecznym przekazem. Zwiększysz w ten sposób szanse na szybką sprzedaż prowadzonej inwestycji. Nad wszystkim czuwa zespół doświadczonych specjalistów, w tym marketingowców i grafików.

Ile kosztują ulotki dla inwestycji deweloperskich?

Cena wykonania projektu i wydruku ulotek dla inwestycji deweloperskich zależy od kilku czynników. Pierwszy element stanowi wycena przygotowania projektu graficznego, która zależy m.in. od wybranego formatu ulotki. Kolejnym elementem jest koszt związany z wydrukiem, który będzie różnił się w zależności od jakości papieru, jego gramatury, kolorystyki nadruku, formatu ulotki czy też skali zamówienia. Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną wycenę, która uwzględni m.in. ceny usług oferowanych przez firmy poligraficzne w lokalizacji prowadzonej budowy osiedla. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Nasze realizacje

W Anspert wykonujemy również banery reklamowe online, które umieszcza się na popularnych portalach ogłoszeniowych. Nasze materiały wykorzystywane są m.in. w takich serwisach jak: Otodom, OLX Nieruchomości czy też Morizon. Zadbamy o to, aby grafiki były estetyczne, czytelne i wzbudzały zainteresowanie osób, które poszukują nieruchomości w lokalizacji zbliżonej do Twojej inwestycji deweloperskiej. Tego typu banery nieruchomości mogą kierować bezpośrednio do kontaktu z przedstawicielem dewelopera lub do strony internetowej osiedla.

Masz pytania dotyczące wynajmu asystentów 3D, albo potrzebujesz dedykowanej oferty dla swojego biura? Napisz do nas:
info@anspert.pl

Kontakt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności