Wirtualne spacery

Rozwój technologii przekłada się na zwiększony potencjał tworzenia materiałów promocyjnych dla nieruchomości. Świetnym tego przykładem jest wirtualny spacer 360°. Pozwala na dokładne zapoznanie się z możliwościami obiektu bez konieczności jego odwiedzania. Dla kupujących to jedna z ulubionych i najwygodniejszych form obejrzenia nieruchomości na odległość. W Anspert wykonujemy profesjonalne wirtualne spacery dla deweloperów.

Wirtualny spacer - Anspert

Na czym to polega?

Wirtualny spacer po mieszkaniu lub domu to jedno z chętnie wykorzystywanych narzędzi marketingowych w branży deweloperskiej. Pierwszym krokiem jest wykonanie wysokiej jakości modelu 3D. Następnie tworzenie wirtualnych spacerów 3D polega na uszczegółowieniu modelu, ustawieniu materiałów, świateł i cieni. Kolejnym krokiem specjalisty jest renderowanie projektu, ustawienie przejść oraz punktów do spaceru po nieruchomości. Użytkownik za pomocą kliknięć myszką może przemieszczać się po nieruchomości i poznać każdy jej detal. Dzięki temu możliwe jest prezentowanie inwestycji deweloperskiej na odległość. Spacer wirtualny z powodzeniem można umieścić w ogłoszeniu sprzedaży, na stronie dewelopera czy też zaprezentować na spotkaniu w biurze lub na targach nieruchomości. Pod tym względem to bardzo uniwersalny materiał marketingowy.

Najwyższa jakość materiałów od Anspert

Jako Anspert dbamy o to, aby każdy z oferowanych materiałów charakteryzował się wysoką jakością wykonania oraz dopasowaniem do potrzeb dewelopera, oraz jego potencjalnych klientów. Wirtualny spacer po inwestycji powstaje przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, na podstawie gotowego projektu. Następnie montujemy go z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki temu projekcja oddaje realizm inwestycji i pozwala na zaprezentowanie jej potencjału bez konieczności udawania się na miejsce.

Skorzystaj z naszych usług

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług graficznych dla deweloperów. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami oraz specyfiką nieruchomości, a następnie przygotujemy materiały graficzne, które pomogą w jej promocji i sprzedaży. Specjalizujemy się m.in. w tworzeniu profesjonalnych wirtualnych spacerów 360° w technologii 3D. Tego typu materiał może stanowić ważny element marketingowy, aby zainteresować nieruchomością kupującego lub nawet doprowadzić do transakcji. Pomożemy Ci w tym.

Nasze realizacje

Masz pytania dotyczące wynajmu asystentów 3D, albo potrzebujesz dedykowanej oferty dla swojego biura? Napisz do nas:
info@anspert.pl

Kontakt

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Polityka prywatności
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności